Deskohraní 2013

5.-13. října 2013 v Tyršově domě v Praze proběhne tradiční festival deskových her a zábavy Deskohraní. Mezi workshopy, turnaji a akcemi pro děti zaujímá letos dáma významné místo.

Pro veřejnost pořádáme 3 rychlokurzy v české dámě, kde si kdokoli může přijít procvičit mozkové závity na zapeklitých úlohách, zlepšit svou herní úroveň nebo se seznámit s pravidly soutěžní dámy.

Dále bychom Vás chtěli pozvat na letošní novinku, jíž je překvapivá a dynamická show představující krásy mezinárodní dámy a najdete ji pod názvem Magie velké desky. Na tomto workshopu si představíme nejbrilantnější kombinační lahůdky, překonáme hranice lidské představivost a pokusíme se přiblížit až na okraj velké desky. 🙂

Dále nebudou chybět tradiční simultánky, letos s několikanásobným mistrem republiky Filipem Karetou v české dámě (úterý 8.10. v 18:30). Nově jsme do repertoáru zařadili též simultánku v mezinárodní dámě, a to s Mezinárodním mistrem Václavem Křištou. Bude se konat ve středu 9.10. ve 20:00.

Nezapomněli jsme ani na turnaje, kromě akcí pro děti se budou hrát také 4 vážné open turnaje, a to v anglické, české, brazilské a mezinárodní dámě. Vřele doporučujeme, přijďte si zahrát!

Přehled nejen dámových akcí na Deskohraní najdete zde

Diskuze je uzavřena.