E-learning

Naučte se dámu snadno a rychle. Již za 10 minut můžete hrát!

krok 1)Videonávod – Pravidla hry
Video Vás názornou formou seznámí s pravidly hry. Jak se táhne kamenem, jak se skáče, že skákání je vždy povinné, jak vzniká dáma a jak se pohybuje, jak partii vyhrát… stačí 10 minut a můžete hrát svou první partii.

krok 2)Zahrajte si proti počítači
Ověříte si, jak rozumíte pravidlům – počítač Vám dovolí pouze legální tahy.
Pokud Vám nejde provést některý tah, dívejte se pozorně, zda nemusíte někde skákat (případně zda skáčete dle pravidel). Program automaticky vyhodnotí Vaši herní úroveň a přizpůsobí obtížnost.

krok 3) Videonávod – co je kombinace
Vyzkoušeli jste si, jak se kameny po desce pohybují. Nyní je čas zlepšit svou herní sílu. Základem dámové taktiky jsou kombinace – jak fungují a jak cvičit kombinační myšlení Vám ukáže toto stručné video.

krok 4) Interaktivní úlohy
Zlepšete své kombinační myšlení a představivost. Logické hádanky lze řešit pomocí myši a jsou odstupňované dle obtížnosti. Najděte nejlepší tah za bílého a sledujte, jak snadno partii vyhrajete!

krok 5) Zahrajte si s klubovými hráči z celého světa
Hrát lze ve dne i v noci, soupeřů je stále dost! Bezplatná registrace trvá jen pár vteřin. Nelekejte se, pokud budete zpočátku hodně prohrávat – na playok hrají převážně zkušení dámisté. Vybírejte si nejprve soupeře s modrým čtverečkem (rating pod 1200) a nastavte si na partii dostatek času (alespoň 10 minut). Nedaří se? Vraťte se k předchozím krokům nebo sledujte další výuková videa s užitečnými tipy.

Chci zasílat info o turnajích
Chci koupit hrací desku 10×10 polí
Chci knížku zdarma

Další videa: